Kurumsal

Fabrikamız faaliyete geçtiği 1996 yılından bu yana; başta Akdeniz bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de, verdiği hizmet ve mükemmel kalitesiyle sektöründe hep öncü olmuştur.

Yemlerimiz bilgisayar ortamında hayvanların ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerince dengelenerek, zenginleştirilmiş vitamin-mineral katkıları, büyütme-geliştirme faktörleri ile takviyeli olarak formüle edilmektedir.

Fabrikamız, hayvanların çeşitli özellik ve verim periyotlarında ihtiyaç duyduğu besin maddesi ihtiyaçlarına göre farklı formülasyonlarda BESLER YEM, BESYEM, ÖZDERYA YEM VE ŞAH YEM  adlarıyla 4 farklı yem üretmektedir. Amacımız hayvanların uygun zamanda uygun yemlerle beslenerek yetiştiricilerimizi yüksek verim ve kârlılığa ulaştırmaktır.

Fabrikamız hassas formülasyonlarla imal edilen çeşitli yemlerle birlikte yetiştiricilerimizin yem yanında ihtiyacı olan arpa, kepek ve küspe gibi ürünleri de en ucuz şekilde temin etmektedir.

Yüksek verime, en az maliyetle ulaşmak istiyorsanız hammadde alımından üretime kadar her aşamada kaliteden taviz vermeyen uzman kadromuzla üretmiş olduğumuz  4 markada da aradığınızı bulacaksınız.

Bol kazançlı , sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.